ПАМЯТНИКИ, ритуальные услуги - Реквием

После захоронения (похорон)

Помощь в установке памятников и могильных сооружений.

Проведение церемоний (9 дней), (40 дней),(годовщины).

Возложение венков в отсутствие заказчика (в любом регионе Украины).

Уход и благоустройство захоронения.

Особам, нуждающимся в материальной помощи и нашей поддержке, услуги по захоронению предоставляются бесплатно

Вызов агента круглосуточно.

Консультация бесплатно.

тел. (067)  430-12-27

тел. (0432) 61-69-58

e-mail: vinnitca-rekviem.m.i@i.ua

136526
Сьгодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всі дні
89
188
277
134403
4936
6676
136526

Your IP: 54.198.77.35
Server Time: 2018-07-23 11:37:49
Панькив Михаил

«Мы делаем все, чтобы винничане могли достойно проводить своих близких в последний путь…»

Сегодня модно говорить о европейском уровне товаров и услуг. Некоторые винницкие компании, придерживаясь этих стандартов, смогли не только закрепиться на внутреннем рынке, но и стать востребованными за рубежом. Если ритуальная фирма «Реквием» начинала деятельность исключительно в регионе, то за 10-летие своей работы она стала известна далеко за пределами Украины. Прежде всего, универсальностью и качеством услуг. Причем, как уверяет ее руководитель Михаил Панькив, некоторые из таких услуг компании в странах ЕС попросту не оказывают, и европейцы вынуждены обращаться к украинцам.

    «Однажды, чтобы итальянский консул в Киеве поставил подпись, пришлось выходить на его руководство в МИДе»

— Михаил Иванович, сегодня Ваше предприятие является одним из лидеров в сфере предоставления ритуальных услуг. Недавно фирма отпраздновала 10-летний юбилей, отметила заслуги своих работников, даже наградила памятными «медалями»…

— У нас очень дружный и сплоченный коллектив. Некоторые сотрудники с нами со дня открытия, кто-то пришел позже, но мы всех ценим и любим. Я считаю такое отношение одним из залогов успешности любого предприятия. А что касается наград, действительно мы разработали две «медали» и награждаем своих сотрудников.

Подробнее...
 
Губернатор Коровий наградил Михаила Панькива

Ритуальная служба «Реквием» инвестирует в здоровую молодежь

Первые лица города и области во главе с губернатором Валерием Коровием в загородном ресторане «Дубовый гай» наградили лауреатов 12-го регионального конкурса «Бизнес-элита Подолья».  Естественно, прежде всего, губернатор поблагодарил бизнес Винничины за поддержку украинской армии.

Самой престижной награды – «Вершина лидерства» — были удостоены руководители 8 региональных предприятий. Кроме того, по 17 предприятий были отмечены в номинациях «Компания-лидер», «Наша марка», «Надежность» и «Стабильность»; а также по 20 в номинациях «Качество» и  «Доверие».

Директор Винницкого центра ритуальных товаров и услуг Михаил Панькив ранее уже становился лауреатом «Бизнес-элиты Подолья» — с 2011-го по 2014 годы. В 2015-ом же Михаил Иванович принял из рук Валерия Коровия диплом «Вершина лидерства».

Подробнее...
 
За людяність і порядність

 Болю, який довелося мені пережити, не пабажаєш і ворогові. Але , зібравшись із думками після пережитої втрати, я хочу подякувати людям, які виявилися поруч зі мною в один з найтяжчих днів мого життя - смерті найдорожчої моєї матусі.

 Дорогі працівники ритуального центру "Реквієм", не знаю, що без вас робила б. Організований вами похорон моєї матері - Зінаїди Шестакової - енергійної, комунікабельної, щирої жінки, яка виховала трьох власних і багатьох людських дітей, - був гідним ії пам'яті. Болісно згадую той день, але  втішає, що на похороні все було так, як потрібно, як вона на те заслуговувала.

Хочу через газету висловити свою подяку тим, хто у важкий момент розлуки з найближчою людиною звільнив рідних від усіх клопотів з організації похорону, оточив нас увагою і турботою.

Дякую вам за нелегку , але благородну справу, за особисту небайдужість, теплоту, людяність і порядність. Хотілося б, щоб люди, які працюють у бізнесі, що обслуговує нас за життя, був таким самим професійним і дбайливим.

       Марина Мальцева.      Вінницька газета 17 березня 2015 року.
 
Не можу більше мовчати

Публікація у "Вінницький газеті" про ритуальну службу "Реквієм" була для мене як бальзам на серце. Це справді команда професіоналів, порядочних людей, які вміють допомогти  у скрутну хвилину. На жаль,  більшість  ритуальних служб міста такими якостями своїх співробітників похвалитися не може. Тому, зваживши всі "за" і   "проти" , я вирішила, що мовчати більше не буду і розповім про нахабну поведінку ІНШИХ ритуальних центрів нашого міста, які злітаються до помешкань померлих, як шуліки,  а поводяться, ніби варяги - тільки урвати б як найбільше.

  Кілька місяців тому померла мати моєї знайомої. Я вирушила до неї, щоб втішити, а тим часом передзвонила у "Реквієм", бо  вже багатьох сусідів поховала і добре знаю, що довіряти таку делікатну справу цій фірмі можна. Коли приїхала, аж здивувалася, що представники ритуальної служби прибули швидше, ніж я, одразу після "швидкої". Я звернула увагу на те, що вони поспішали, та на розпитування  часу не було - треба було втішати знайому, розбиту горем.

Подробнее...
 
Коли близька людина йде у вічність...

Проводи найдорожчої людини у вічність – це сумна, але важлива подія в житті кожного. До неї не готуються заздалегідь, бо що б не казали, смерть завжди приходить несподівано. Навіть якщо близька тобі людина довго хворіє, надія на одужання жевріє до останнього і не дає можливості усвідомити – це все, це кінець. Є, щоправда, поодинокі випадки, коли в ритуальну службу звертаються літні люди, щоб «вже зараз» обговорити свій майбутній похорон. Вони просто не хочуть, щоб потім усе це звалилося на плечі рідних. Але таких небагато. І тому, коли помирає близька людина, шокованим родичам складно зосередитися на важливих моментах, пов’язаних з організацією церемонії поховання. Як відбуватиметься прощання? Які документи слід оформити? Де влаштувати поминки?Про все це слід подбати, але думки зайняті іншим: рідної людини більше немає! До скорботи, як правило, додається почуття провини: не встигли сказати щось важливе, не встигли висловити свої почуття, попрощатися...

Кілька років тому смерть постукала у двері моєї родини і забрала мою улюблену бабусю. В той момент я не уявляла, що церемонію прощання можна було організувати так красиво і спокійно. Не до краси було, коли треба було поїхати, купити, замовити, знайти… Мені не раз доводиться спостерігати за церемонією поховання наших бійців, які загинули в зоні АТО. Пам’ятаю, як була вражена, коли під час прощання з Героєм України Костянтином Могилком працівники ритуальної служби «Реквієм», надягнувши вишукану форму й білі рукавички, стримано і делікатно проводили церемонію. Вже тоді я подумала, що про цих людей, які щодня організовують похорони і заспокоюють рідних, варто було б написати в газеті.

Подробнее...