ПАМЯТНИКИ, ритуальные услуги - Реквием

После захоронения (похорон)

Помощь в установке памятников и могильных сооружений.

Проведение церемоний (9 дней), (40 дней),(годовщины).

Возложение венков в отсутствие заказчика (в любом регионе Украины).

Уход и благоустройство захоронения.

Особам, нуждающимся в материальной помощи и нашей поддержке, услуги по захоронению предоставляются бесплатно

Вызов агента круглосуточно.

Консультация бесплатно.

тел. (067)  430-12-27

тел. (0432) 61-69-58

e-mail: vinnitca-rekviem.m.i@i.ua

136539
Сьгодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всі дні
102
188
290
134403
4949
6676
136539

Your IP: 54.198.77.35
Server Time: 2018-07-23 11:41:51
Низкий поклон всем сотрудникам ритуального центра ...

Дорогая редакция газеты "Здоров'я-Події-Час"! Прошу напечатать  мое  письмо-благодарность ритуальному центру "Реквием". Хочу в кратце написать, как я с ними познакомилась...

Моя мама (уже покайная) гостила у моей сестры в г.Ахтырка Сумской области все лето.  В августе с ней случился инсульт. Ее нужно было срочно  перевозить в Винницу - передвигаться мама уже не могла. Сразу же возник вопрос, как поднять больную неподвижную мать на 4-й этаж, где она проживала. Мы уже люди не молодые. И вот, читая Вашу газету, я увидела объявление о ритуальных услугах "Реквиема" и решила позвонить, может, они помогут мне. Я была приятно удивлена. Они мне не отказали. Мы еще были в дороге, а они звонили, интересовались, как мама себя чувствует, когда мы будем в Виннице, чтобы нас встретить.  Со мной на связи был (уже позже я узнала) все это время сам директор фирмы Михаил Иванович Панькив. Молодые ребята очень бережно подняли маму на 4-й этаж, и в тот же вечер позвонил Михаил Иванович и справился о  ее здоровье. Я была шокирована таким вниманием к совершенно чужим людям, ведь в наше время это редкость.

Подробнее...
 
Вінницький центр ритуальних товарів і послуг «Реквієм» став лауреатом регіонального конкурсу «Бізнес-Еліта Поділля» у номінації Лідер 2011р.

 

Вінницький обласний центр «Реквієм» був створений у 2005 році з метою забезпечення населення Вінниччини  якісною ритуальною продукцією та високим рівнем надання  ритуальних послуг.

На сьогоднішній день центр «Реквієм» посів належне місце серед подібних підприємств не лише Вінниччини, а й України в цілому.

Подоляни знають,що звернувшись у «Реквієм», у скрутні хвилини втрати найдорожчих людей, вони отримають весь спектр необхідних товарів, послуг, консультацій. Працівники центру із розумінням вислухають, увійдуть у становище кожного, нададуть кваліфіковану допомогу. Запорукою успіху  є злагоджена робота всіх служб центру під керівництвом директора Паньків М.І.:менеджерів,продавців,організаторів поховань та медиків,транспортного та музичного відділів.

Фірма «Реквієм» оформлює всі необхідні документи для здійснення поховання, а також здійснює перевезення померлих за кордон.

Подробнее...
 
Світлий образ печалі

або добре слово про похоронну службу.

 Для кожного з нас настане той день, який усі називають останнім.  По тому буде сум останньої дороги.  Неодмінно! Правда, у безбережжі радянського атеїзму ця діалектика обов'язково супроводжувалася Голгофою похоронного безладдя, ритуалом цілої низки мук, коли на родичів покійного, розчавлених бідою, падала ще й гора несподіваних, дрібних і великив клопотів, які  в напівбезтямному стані доводилося вирішувати швидко і негайно. Добре, якщо поряд - надійні друзі чи дружна родина. а якщо цього нема?

 

  З похорону людина виходила або в рясних боргах, або обдертою як липка. Це був принизливий рубікон морального і матеріального пограбування. І , коли зовсім недавно померла дружина мого приятеля, та ще й удосвіта, у суботу, я мимоволі жахнувся: "Що він робитиме?" До кого побіжить? Кого покличе на поміч? Ніяких же родичів!"

Подробнее...
 
Смерть - завжди велике горе. Хто в ньому людині допоможе?

   За багато років роботи в журналістиці до мене вперше прийшли   відвідувачи, щоб подякувати іншим людям за допомогу в організації похорону рідної людини.  А прийши вінничани з великим проханням дати розповідь про центр ритуальних послуг , який знаходиться в нашому обласному центрі за адресою: м. Вінниця, вул.Фурманова 2. На мій  дзвінок за телефоном 61-69-58 відгукнувся спокійний, приємний жіночий голос. Моя співрозмовниця, як виявилося пізніше  Валентина Миколаївна, дала необхідну телефонну інформацію і запросила до магазину "Реквієм". Своєї приналежності до газети на початку розмови не розкривав. Де правду родіти, хотілося переконатися, що найкращі рекомендації гостей нашої редакції були щирими й справедливими.

Подробнее...
 
Прибирання могил по інтернету

 

преред проводами замовляли колишні вінничани зі США, Ізраїлю, Німеччини.

Перед провідною неділею всі йдуть на цвинтар впорядкувати  могили рідних, а як бути тим, хто з різних причин виїхав за кордон?

Замовити прибирання могили по ..... інтернету. Таку послугу надає одне з вінницьких ритуальних бюро. Могилу впорядкують і навіть посадять квіти замовленого кольору та сорту.  Про зроблену роботу відзвітують MMS. "Оце була свіжа могила і щоб не дуло болота, якщо раптом на проводи піде дощ, підсипали щебінь.  Поставили каркас на могилу, хрест, лавочку, столик й огорожу. Все в одному стилі і кольорі - розповідає приватний підприємець Михайло Паньків. - У нас є два художники дезайнери, які розробляють проекти для замовників.  Це, наприклад, замовляли кияни". 

Подробнее...