ПАМЯТНИКИ, ритуальные услуги - Реквием

После захоронения (похорон)

Помощь в установке памятников и могильных сооружений.

Проведение церемоний (9 дней), (40 дней),(годовщины).

Возложение венков в отсутствие заказчика (в любом регионе Украины).

Уход и благоустройство захоронения.

Особам, нуждающимся в материальной помощи и нашей поддержке, услуги по захоронению предоставляются бесплатно

Вызов агента круглосуточно.

Консультация бесплатно.

тел. (067)  430-12-27

тел. (0432) 61-69-58

e-mail: vinnitca-rekviem.m.i@i.ua

565420
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всі дні
55
378
991
6320
5591
565420

Your IP: 3.235.25.27
Server Time: 2023-01-29 04:51:22
Перевезення пацієнтів

Перевезти пацієнта з лікарні додому

Транспортування лежачих хворих додому – складне завдання для близьких. Самостійно така людина пересуватися не може і тому громадський транспорт відкидається відразу. Перевезення на таксі або особистим транспортом набагато привабливіше на перший погляд, однак існує безліч нюансів.
Викликати таксі або використовувати особистий транспорт не завжди представляється можливим. У звичайному легковому автомобілі лежачому хворому навіть не вдасться розміститися лежачи, а для людини в інвалідному візку не знайдеться достатньо місця. В дорозі з хворою людиною може статися непередбачене – статися напад, погіршення стану. Медичні працівники можуть швидко зорієнтуватися і зробити необхідні маніпуляції. Звичайний таксист або родич без мед освіти в такій же ситуації не завжди впорається.
Перевезти пацієнта з лікарні додому краще – за допомогою спеціального транспорту. Такий автомобіль оснащений професійної кушеткою і кріслом, а за допомогою носилок без проблем донести хворого до автомобіля. Бригада досвідчених медиків буде стежити за станом пацієнта і допоможуть в разі потреби.
Основні відмінності реанімобіля від таксі:
•    м’яке і комфортне транспортування
•    наявність обладнання та медикаментів
•    мед персонал
Досвідчена бригада медиків буде спостерігати за станом транспортуємого в процесі шляху, а при виникненні ускладнень оперативно зреагують. Перевезення хворого з лікарні додому пройде легко, без травм і ускладнень.

Перевезти лежачого хворого з лікарні додому

Перед виїздом слід розробити план перевезення і переконатися, що все необхідне обладнання і медикаменти знаходяться в наявності. Кожна недуга вимагає своєї специфіки при перевезенні. Також вибираються зручні каталки або носилки, які підходять для конкретного пацієнта, а в складних випадках для супроводу викликають фахівця з певними знаннями і навичками.
Прорахунок всіх необхідних нюансів, це завдання – для вашого лікуючого (або консультуючого) лікаря або для нашої бригади. Роблячи замовлення на транспортування ви всього лише вказуєте, на що хворий пацієнт і який його стан на даний момент, а також звідки і куди потрібно доставити хворого. Всім іншим займуться досвідчені медики. Вам зададуть пару питань і необхідний транспорт буде оперативно підібраний.
Кожне медичне таксі обладнано стандартним набором устаткування, яке доповнюють залежно від специфіки перевезення. Щоб перевезти лежачого хворого з лікарні додому іноді не потрібно ніякого спеціального устаткування. Однак всім буде спокійніше, якщо воно все-таки буде під рукою на випадок екстреної ситуації.