ПАМЯТНИКИ, ритуальные услуги - Реквием

После захоронения (похорон)

Помощь в установке памятников и могильных сооружений.

Проведение церемоний (9 дней), (40 дней),(годовщины).

Возложение венков в отсутствие заказчика (в любом регионе Украины).

Уход и благоустройство захоронения.

Особам, нуждающимся в материальной помощи и нашей поддержке, услуги по захоронению предоставляются бесплатно

Вызов агента круглосуточно.

Консультация бесплатно.

тел. (067)  430-12-27

тел. (0432) 61-69-58

e-mail: vinnitca-rekviem.m.i@i.ua

582865
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всі дні
43
47
733
381
3240
582865

Your IP: 3.235.147.50
Server Time: 2023-06-04 10:36:00
Прибирання могил по інтернету

 

преред проводами замовляли колишні вінничани зі США, Ізраїлю, Німеччини.

Перед провідною неділею всі йдуть на цвинтар впорядкувати  могили рідних, а як бути тим, хто з різних причин виїхав за кордон?

Замовити прибирання могили по ..... інтернету. Таку послугу надає одне з вінницьких ритуальних бюро. Могилу впорядкують і навіть посадять квіти замовленого кольору та сорту.  Про зроблену роботу відзвітують MMS. "Оце була свіжа могила і щоб не дуло болота, якщо раптом на проводи піде дощ, підсипали щебінь.  Поставили каркас на могилу, хрест, лавочку, столик й огорожу. Все в одному стилі і кольорі - розповідає приватний підприємець Михайло Паньків. - У нас є два художники дезайнери, які розробляють проекти для замовників.  Це, наприклад, замовляли кияни". 

  Якщо просто прибрати від сміття могилу й помити пам'ятник, така послуга може обійтись приблизно в 400 гривень. Переважна кількість замовлень на впорядкування могил перед провідною неділею надходить з Штатів, Ізраїлю та Німеччини.  Люди виїхали на ПМЖ, а у Вінниці залишились могили рідних. " Специфіка однакова, що єврейська могила, що українська  чи російська. головне, щоб було охайно й так, як бажав замовник. Наша реклама - якість нашої роботи. Тому й колектив підбирали виключно з віруючих людей. Це не проста справа, треба  співчувати людям, щоб зрозуміти їх, треба себе ставити на їхнє місце", - продовжує Михайло Іванович і не приховує, що довго  сумнівався, а чи не осудять його за те, що поставив на бізнес таку справу.  Радився з духовником, а священик сказав, що поховання з гідністю і шаною представлених - справа богоугодна й навіть благословив їх на початок. Михайло паньків у колишньому  вчитель  фізкультури та військової підготовки. Спробував себе в автомобільному бізнесі і, їздячи по закордонах, приглядався до того, як поховання людей поставлено там.  " Ми вже поховали людей у Римі, в Німеччині, в Туреччині,в Марокко, а про Росію ї Білорусь ї годі говорити. Люди з різних обставин помирають у нас і їх тіла треба доставити додому. От це ми й робимо разом з оформленням документів судмедекпертів, санстанції, проходження митниці. Оцинковуємо труни і в Київ на літак часом веземо самі. Там родичі хоронять, як хочуть, а наша мета - доставити новопреставленого туди, куди замовляють".

  Михайло Паньків пригадує, як йому замовили ексгумацію українця з метою перепоховання в Римі. Жінка виїхала в Італію на заробітки, там одружилась з італійцем. Її син жив з дідусем і бабусею. Стався нещасний випадок і син загинув. Коли мати важко захворіла  і зрозуміла, що на могилу сина приїхати не зможе, замовила, щоб його тіло перевезли й  перезахоронили  в Римі.

  " Ми довго відмовляли, бо судячи з християнства, головне - молитись за душу, а тіло краще не чипати, але  врешті виконали замовлення і це була  робота з пригодами, - пригадує Михайло Паньків. - Консул Італії в Україні не знав, як правильно оформити документи на громадянина  України, бо є форма на перевезення  італійця, який  помер у нас, а не навпаки. 

  Консул каже, ви його хоть на місяці ховайте, але це не наш громадянин і нияких документів я підписувати не буду, а коли ми відправили тіло у Рим літаком, його не  видають, бо нема підпису консула, - розповідає підприємець.

 -  Довелось задіювати нашого консула в Римі Володимира Яценківського, він звернувся до Міністерства закордонних справ Італії і передавали документи факсами, але справу довели до кінця".

 

 

 

 

 


Уборка on-line (канал 1+1)

 

Изготовление памятников

Организация похорон