ПАМЯТНИКИ, ритуальные услуги - Реквием

После захоронения (похорон)

Помощь в установке памятников и могильных сооружений.

Проведение церемоний (9 дней), (40 дней),(годовщины).

Возложение венков в отсутствие заказчика (в любом регионе Украины).

Уход и благоустройство захоронения.

Особам, нуждающимся в материальной помощи и нашей поддержке, услуги по захоронению предоставляются бесплатно

Вызов агента круглосуточно.

Консультация бесплатно.

тел. (067)  430-12-27

тел. (0432) 61-69-58

e-mail: vinnitca-rekviem.m.i@i.ua

582839
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всі дні
17
47
707
355
3240
582839

Your IP: 3.235.147.50
Server Time: 2023-06-04 09:40:51
Фірма "РЕКВІЄМ" інвестує в спортивну молодь!

По закінченню сезону президент гандбольного клубу ВДПУ (ВІННИЦЯ) - Михайло Іванович Паньків дав ексклюзивне інтерв'ю тижневику "Вболівальник".

Я виріс в селі Головецьке, що на Львівщині. Мальовниче село розташоване в центрі карпат, під горою Маківка, на вершині якої проходила лінія фронту першої світової війни. Там полягло чимало січових стрільців.

Закінчив місцеву ЗОШ. Пощастило, адже школа біла 10-річна. На високому рівні проводилась робота з патриотичного виховання молоді. Гірська місцевість кувала характер і волю, виховувала юне покоління на бойових традиціях наших дідів і прадідів.

Рівень отриманих знань дозволяв нашим випусникам поступати у вищі навчальні заклади. Займалися різними видами спорту. Класні керівники багато приділяли уваги позашкільній роботі. Діти були задіяні у різних нуртках:грали у футбол та волейбол, захоплювались  легкою атлетикою та стрільбою. На мій погляд, військовий керівник був самим авторитетним наставником у нашій школі. На початку 80-х, щоб отримати підсумкову оцінку по НВП, треба було пройти польові збори, резулльтатом яких були нормативні стрільби з автомата Калашникова.

 Тому успіхи були ще з дитинства, як зі стрільби, так і з бігу на середні та дальні дистанції. Пам'ятаю, що тоді я від нашої школи брав участь в обласних змаганнях з бігу на 7 000 метрів.

Полюбив фізкультуру та спорт і після служби в армії поступив у Вінницький педагогічний інститут. Коли його закінчив, працював на посаді військового керівника у Вінницькому залізничному технікумі (нині Вінницький транспортний коледж).

Зарплата тоді була маленькою. Наша сім'я складалася з трьох чоловік, потрібно було якось виживати.

Допомогала робота за кордоном - автомобільна справа. Організували спільно з колегами Вінницьку івто-профспілку. У 2005 році створили "Асоціацію автомобільних перевізників".

Згодом ми з сімє'ю створили фірму "Реквієм" - з метою надання вінничанам необхідної допомоги у скрутні хвилини життя.

"ВДПУ" - флагман гандболу Вінниччини!

Гандбольному клубу ВДПУ допомагаю вже 6 років. З 2015 року став президентом ГК "ВДПУ".

Не було б гандбольних команд чи ДЮСШ з цього виду спорту, не було б фанатів і нашої участі у розвитку гандболу на Вінниччини.

Мені дуже приємно бути президентом такого клюбу. Хлопці фізично розвинуті, організовані, виховані, самовіддані на майданчику, очі в них горять, атмосфера в колективі щира. Є в нас і майстри спорту, і кандидати в майстри спроту.

У клубі працюють люди, зацікавлені у процвітанні даного виду спорту. Справжні професіонали - Наталія Свірщук, Андрій Драчук та Олександр Павлюк. Але нічого просто так не буває. Потрібно серйозно працювати, тренуватись і допомагати цьому виду спорту.

В останній час наша команда набула досвіду, зміцніла, стала флагманом гандбольного руху на Вінниччині. Гандболісти ВДПУ надихають нашу молодь на досягнення у спорті.

Вони - приклад для інших, зокрема, Томашпольської ДЮСШ, спортсмени якої тягнуться до визнаного лідера області.

Треба допомагати ентузіастам, у яких горять очі!

В першу чергу, ми фанати своєї справи, і щиро ставимось до людей, котрі своїм прикладом пропагують здоровий спосіб життя.

Можливо, мені більше подобається футбол, але справа в тому, що до мене звернулися люди, в яких є велике бажання розвивати гандбол. Майстри своєї справи, які захищають честь Вінниччини на Всеукраїнському рівні. Тому важливо було допомогти циментузіастам, в яких є нагальна потреба розвивати спорт. Незважаючи на те, що нині дуже важко - ми все робимо для того, щоб команда ВДПУ існувала.

Держава має підтримувати пцдприємців, які допомагають спорту!

Ви знаєте, як важко сьогодні пробиватись чи досягати поставленої мети. Занадто маленькі кошти виділяються на гандбол. Але разом з тим цей вид спорту пропагує здоровий спосіб життя, робить людину гармонійною та фізично розвинутою. Як кажуть: "В здоровому тілі - здоровий дух".

Неважливо, який вид спорту, необхідно, щоб з дитинства він допомагав дітям, ставати на ноги, щоб вони були підготовленими до дорослого життя, фізично загартованими.

А, ще я вважаю, що держава має підтримувати підприємства та підприємців, які займаються активною меценатською діяльністю.

Головне - побудувати у Вінниці нову спортивну залу!

Перед колективом наразі стоїть завдання стати першими у Першій Українській  лізі. Лише тоді, коли ми виграємо першість, тоді й зможемо взяти участь у вищій лізі.

Для цього у наш скрутний час потрібно дуже багато. Це не лише матеріальні моменти, зокрема, забезпечення виїзду у інші куточки України, оплата суддів ...  Але , чи зможемо ми на належному рівні у Вінниці проводити Всеукраїнські змагання? Адже у нас ще не має спортивної зали, яка б відповідала сучасним стандартам!

Є надія на нинішню владу, на ії розуміння необхідності підняти на вищий рівень фізкультуру та спорт у місті над Бугом. Бачимо, що зараз будуються спортивні майданчики і сподіваємося, що в обласному центрі найближчим часом побудують сучасну спортивну залу. І тоді Вінниця по праву стане спортивною столицею України!

Надія є і на президента федерації гандболу Вінниччини - Олександра Павлюка. Який буде на всіх рівнях ставити це питання.

Велику роль і житті кожного має виховання!

Завдячую долі, що народився в гірському селі, дякую своїм батькам, які правильно виховали мене. Бітьки вимагали від нас вчитися та працювати, бути порядними людьми.

Велику роль в нашому житті має виховання. Дитина, як губка, вбирає його з материнським молоком. Окреслюються пріоритети.

Нині ситуація в багатьох сім'ях жахлива: дітей неможливо відірвати від гаджетів. Нашестя нових технологій шкодить життю підростаючого покоління. Вони садять не тільки зір, але й травмують психіку. Віртуальний світ заважає повноцінно розвиватись мозку та м'язовій системі організму, які ще тільки формуються.

Потрібно, щоб діти змалечку бігали, плавали, розвивали координацію та були постійно зайняті. Батькам я б порадивставити обмеження на час користування комп'ютером. Максимум - до двох годин в день.

 Слово вболівальникам

Читачам газети та Вболівальникам Вінниці та області побажав би міцного здоров'я, займатися фізкультурою та спортом і підтримувати свою улюблену команду.

Адже Ваша підтримка - суттєва складова успіху.

А ще - мрійне, адже мрії мають чудову особливість - збуватися!

ГК ВДПУ - флагман гандболу Вінниччини!

Сезон 2016-2017. Розвиток гандболу,плани та перспективи на майбутнє вінницького гандболу.

Гандбольний сезон 2016-2017 р. цілком для гк ВДПУ був вдалий. Мінімум - бронзові медалі Першої ліги були взяті, хоча могли б і замахнутись на срібло, проте та ситуація яка складалася протягом цілого Чемпіонату - бронза цілком закономірний результат, і всі команди в підсумковій таблиці по за слугам стоять на своїх місцях. Дуже сильна команда БУФК м. Бровари, які стали чемпіонами безсумнівно, хоча доля золотих та бронзових медалей вирішувалась в останьому турі. Гандбольний клуб КАРПАТИ в потосному сезоніпідсилився кількома сильними гравцями, що стало запорукою їхнього дещо сенсаційного успіху. Молода та завжди амбіційна команда Тернополя ТНЕУ, які є одвічними та принциповими соперниками для вінничан, навязала свою боротьбу до останнього туру, обмінявшись перемогами між собою, все вирішував очний поєдинок в Броварах. Боротьби, якої всі очікували невийшло, педагоги декласували тернополян 46:32. Боротьби за золото також не вийшло, ужгородці боролися перших 10 хвилин, після броварчани на домашньому майданчику за підтримки вболівальників пішли у відрив, і до кінця матча недавали до себе наблизитись у рахунку 29:21. Кінець успішного сезону, дещо зіпсувало нагородження команд після ігор, точніше - відсутність параду закриття, представників Федерації гандболу України, кубків, медалей та дипломів ... нічого цього просто не було .... прикро, для кого це все потрібно?! Правда, через місяць поштою команда отримала омріяні медалі, проте всьому має бути своє місце і час, але це вже інша історія....

 Гравці команди: Семенчук Віктор, Корчак Олександр та Павлюк Олександр у складі гандбольного клубу Вечірння Вінниця стали володарями кубку Меморіала Марченка (м. хмільник). Слід зазначити, що вперше в історії трофей поїхав до Вінниці, і кращі гравцем турніру визнано - Семенчука Віктора.

Сезон завершився, проте розпочався літній - пляжний гандбол. Кістяк збірної команди Вінницької області складають гравці гк ВДПУ, які ставали бронзовими призерами Кубку України двічі поспіль 2015, 2016р. , і 6-9 липня знову відправляються в фартовий м.Южне. Нещодавно збірна області повернулась з Чемпіонату  України по пляжному гандболу, що проходив у м. Києві, де посілка 10 місце, проте лопці показали себе з найкращої сторони та отримали великий досвід.

Відзначу найкращи в команді на мою думку: розігруючий капітан Гринчук Богдан. кращий бомбардир Мусієнко Віталій, лінійний Бойко Євген, воротар Іноземцев Олександр (майстер спорту по бейсболу СРСР та України, КМС по гандболу 1967 р.н.!!!), Корчак Олександр (майстер спорту). Дуже  добре себе показали вихованці МДЮСШ №3 (тренер Чурбаков Ю.) і команда розраовує на них у наступному сезоні: Гудемчук Владислав, Білецький Олег, Мороз Владислав та Кравець Андрій.

Хочеться подякувати людям, які всіляко підтримують гандбол на Вінниччині: президент гандбольного клубу ВДПУ Паньківу Михайлу Івановичу, директору Вінницької Харчосмакової фабрики та тм Кваскоф Семенюку Ігорю, Начальнику управління фізичної культури та спорту Вінницької міської ради Краєвському Сергію Станіславовичу, уповноваженого міського голови Павлюка В.П., Голові ВРОВФСТ Колос Юсумбелі Роману Андрійовичу, комерційному директору тм HUMMEL Сироті Руслану Петровичу.

Окрема подяка людям, без яких неможливо зараз уявити гандбол на Вінниччині - МДЮСШ №3, тренеру-викладачу, гравцю гк ВДПУ Чурбакову Юрію Олександровичу, Заслуженому тренеру України Поміркованій Світлані Іванівній, тренеру Томашпільської ДЮСШ, ГК Олімпік Єгорову Констянтину Едуардовичу та меру смт. Томашпіль Немировському Валерію Федоровичу.

 

 

 

Изготовление памятников

Организация похорон