ПАМЯТНИКИ, ритуальные услуги - Реквием

После захоронения (похорон)

Помощь в установке памятников и могильных сооружений.

Проведение церемоний (9 дней), (40 дней),(годовщины).

Возложение венков в отсутствие заказчика (в любом регионе Украины).

Уход и благоустройство захоронения.

Особам, нуждающимся в материальной помощи и нашей поддержке, услуги по захоронению предоставляются бесплатно

Вызов агента круглосуточно.

Консультация бесплатно.

тел. (067)  430-12-27

тел. (0432) 61-69-58

e-mail: vinnitca-rekviem.m.i@i.ua

168361
Сьгодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всі дні
87
154
433
167029
2813
4514
168361

Your IP: 100.24.46.10
Server Time: 2019-01-16 12:51:56
Світлий образ печалі

або добре слово про похоронну службу.

 Для кожного з нас настане той день, який усі називають останнім.  По тому буде сум останньої дороги.  Неодмінно! Правда, у безбережжі радянського атеїзму ця діалектика обов'язково супроводжувалася Голгофою похоронного безладдя, ритуалом цілої низки мук, коли на родичів покійного, розчавлених бідою, падала ще й гора несподіваних, дрібних і великив клопотів, які  в напівбезтямному стані доводилося вирішувати швидко і негайно. Добре, якщо поряд - надійні друзі чи дружна родина. а якщо цього нема?

 

  З похорону людина виходила або в рясних боргах, або обдертою як липка. Це був принизливий рубікон морального і матеріального пограбування. І , коли зовсім недавно померла дружина мого приятеля, та ще й удосвіта, у суботу, я мимоволі жахнувся: "Що він робитиме?" До кого побіжить? Кого покличе на поміч? Ніяких же родичів!"

Подробнее...
 
Прибирання могил по інтернету

 

преред проводами замовляли колишні вінничани зі США, Ізраїлю, Німеччини.

Перед провідною неділею всі йдуть на цвинтар впорядкувати  могили рідних, а як бути тим, хто з різних причин виїхав за кордон?

Замовити прибирання могили по ..... інтернету. Таку послугу надає одне з вінницьких ритуальних бюро. Могилу впорядкують і навіть посадять квіти замовленого кольору та сорту.  Про зроблену роботу відзвітують MMS. "Оце була свіжа могила і щоб не дуло болота, якщо раптом на проводи піде дощ, підсипали щебінь.  Поставили каркас на могилу, хрест, лавочку, столик й огорожу. Все в одному стилі і кольорі - розповідає приватний підприємець Михайло Паньків. - У нас є два художники дезайнери, які розробляють проекти для замовників.  Це, наприклад, замовляли кияни". 

Подробнее...
 
Допоможуть і підтримають

Слухаючи рекламу по обласному радіо про Центр ритуальних послуг, якмй має відділення на вулицях Кірова та Фурманова, я з глибокою вдячністю згадую цей колектив. І, зокрема його керівника Михайла Івановича Паньківа, художника Василя та справжнього майстра своєї справи Володимира, котрий встановлює пам'ятники (на жаль, їхніх призвищ не знаю).

Подробнее...
 
Перепоховання з Вінниччини в Італию вбитого сина до матері

здійснив вінницький ритуальний центр. А також провів поховання в Марокко студента з цієї африканської країни, який втопився у Вишенському озері.

 

  - До нас звернулась мама загиблого 17-ти річного юнака яка живе і працює в Італії, - розповідає директор  ритуального центру "Реквієм"  Михайло Паньків. Кілька років тому ії сина вбили виродки, яки прагнули заволодіти грошима, що їх мама вислала хлопцеві.

Подробнее...
 
Поминальный обед в кафе стоит 45 гривен с человека
Специализированное кафе для поминальных обедов открыли в Виннице. Зал на 130 человек построили на околице, на ул. Фрунзе, 4. Скатерти и гардины подобрали темных цветов.

— Мы не проводим праздников, — замечает Михаил Панькив, 42 года, владелец ритуальной фирмы ”Реквием”, в которую входит кафе ”Поминальное”. — Поэтому даже приборы не использовались на крестинах или свадьбах.

Обычно, за поминальный обед в Виннице берут 100 грн с человека. А в ”Поминальном” — 35–45 грн в зависимости от меню.

Подробнее...