ПАМЯТНИКИ, ритуальные услуги - Реквием

После захоронения (похорон)

Помощь в установке памятников и могильных сооружений.

Проведение церемоний (9 дней), (40 дней),(годовщины).

Возложение венков в отсутствие заказчика (в любом регионе Украины).

Уход и благоустройство захоронения.

Особам, нуждающимся в материальной помощи и нашей поддержке, услуги по захоронению предоставляются бесплатно

Вызов агента круглосуточно.

Консультация бесплатно.

тел. (067)  430-12-27

тел. (0432) 61-69-58

e-mail: vinnitca-rekviem.m.i@i.ua

415567
Сьгодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Всі дні
21143
129
21272
390054
27015
6995
415567

Your IP: 44.192.253.106
Server Time: 2021-06-21 19:39:42
Фірма "РЕКВІЄМ" інвестує в науку та спорт!

За підтримки Михайла Паньківа видана книга Андрія Івановича Драчука, заступника декана факультету фізичного виховання і спорту з наукової роботи, кандидата наук з фізичного виховання і спорту, доцента кафедритеорії та методики спорту Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського - ТЕОРІЯ І МЕТОДИКА ВИКЛАДАННЯ ГАНДБОЛУ.

Подробнее...
 
Михайло Паньків йде в депутати до обласної ради від «Української Стратегії Гройсмана»

Відомий підприємець Михайло Паньків став кандидатом у депутати Вінницької обласної ради від партії «Українська стратегія Гройсмана». Але ким він є насправді? Чим займається і як допомагає вінничанам? Чому вирішив йти в політику і яким, на його думку, має бути хороший депутат? Про це та багато іншого ми і попросили його розповісти.

Подробнее...
 
«Жили довго і померли в один день» - у Вінниці через карантин змінили церемонії прощання під час похоронів

22 березня у Вінниці поховали подружжя Гродецьких, які нещодавно відсвяткували діамантове весілля, - разом прожили 60 років. Чоловік і дружина померли в один день. Запровадження карантину через загрозу поширення коронавірусу внесло корективи у звичайне життя вінничан. Обмежувальні заходи торкнулися і роботи ритуальних служб. Звичайно, вони не припинили своє функціонування, однак змінили організацію прощальних церемоній.

Подробнее...
 
Паньків Михайло Іванович

Присвоєно почесне звання "Заслужений працівник сфери послуг України"  за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, справу консолідації українського суспільства, багаторічну сумлінну працю.  Указ Президента України від 21 січня 2017 року №10.

Приватний підприємець, директор Вінницького обласного центру ритуальних товарів  та послуг ТОВ Ритуальна агенція "Реквієм".

Подробнее...
 
Для чего нужен ритуальный агент

Ритуальный агент выполняет несколько функций, основной из которых является помощь в организации похорон. Кроме того, ритуальный агент выступает как специалист-консультант по любым вопросам погребения.

Так как оказание помощи и навязывание услуг —две вещи, плохо сочетающиеся друг с другом, ритуальный агент, который действительно может помочь в организации похорон, приезжает к заказчику только по непосредственному приглашению последнего. Необходимо всегда иметь в виду, что навязывание ритуальных услуг, исходящее от незваных агентов либо от сотрудников «скорой», полиции или морга, происходит из личной заинтересованности в надежде получить максимальную прибыль. О законности и этике в этом случае говорить не приходится.

Подробнее...
 
Фірма "РЕКВІЄМ" інвестує в спортивну молодь!

По закінченню сезону президент гандбольного клубу ВДПУ (ВІННИЦЯ) - Михайло Іванович Паньків дав ексклюзивне інтерв'ю тижневику "Вболівальник".

Я виріс в селі Головецьке, що на Львівщині. Мальовниче село розташоване в центрі карпат, під горою Маківка, на вершині якої проходила лінія фронту першої світової війни. Там полягло чимало січових стрільців.

Закінчив місцеву ЗОШ. Пощастило, адже школа біла 10-річна. На високому рівні проводилась робота з патриотичного виховання молоді. Гірська місцевість кувала характер і волю, виховувала юне покоління на бойових традиціях наших дідів і прадідів.

Подробнее...
 
Подяка від вдячних родин колективу фірми «Реквієм»

Смерть близької людини.... Для родичів померлих - це найбільший стрес у їхньому житті, адже нестає люблячої матері, батька, сина, дочки, чоловіка, дружини.... Життя розділяється на 2 половини: до та після трагедії. Ти усвідомлюєш, що більше ніколи не почуєш рідний голос, не візьмеш за теплу руку, не буде обійм та поцілунків.

Подробнее...